خوش آمدید

کسب و کار شما دچار افت در سود دهی شده ؟

با پیشرفت علم و تکنولوژی ، داشتن یک وب سایت جهت پیشرفت و شناخته شدن بهتر کسب و کار شما ، در اکثر زمینه ها ضروری است.
همین حالا شروع کنید
 • طراحی وب سایت

  طراحی وب سایت با بهره گیری از آخرین تکنولوژی ها

 • سئو

  جستجوی اول در گوگل شما باشید

 • وب اپلیکیشن

  ساخت برنامه اندروید برای وب سایت شما

 • مشاوره

  نمیدانید از کجا شروع کنید برای ساخت یک وب سایت ؟
  021.22338921

کاربران دائمی با پلاگین OptinMonster

کاربران دائمی مخاطب های پایه ثابت سایت شما هستند. اگر شما روی تبلیغ سایت تان سرمایه گذاری می کنید اثربخشی آن را از روی تحلیل آمار کاربران ثابت متوجه شوید. شما باید برای داشتن کاربران ثابت یک ایمیل لیست تهیه کنید و از طریق اشتراک ایمیلی به کاربران تان ایمیل ارسال کنید. که به این کار بازاریابی ایمیلی نیز می گویند. امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام سایت ها و کسب کارهای آنلاین کوچک و بزرگ تمرکز خود را روی تبلیغات در این شبکه ها گذاشته اند و فکر می کنند که ایمیل مارکتینگ دیگر قدیمی شده است. اما این صاحبان کسب درآمد که هزینه های گزافی برای تبلیغ در شبکه های اجتماعی می پردازند و از این طریق ترافیک جذب می کنند چه تضمینی هست که این کاربران دوباره به سایت آن ها سر بزنند؟ از طرف دیگر یک کاربر زمانی مفید است که دوباره به سایت بازگردد. 

تحقیقات نشان می دهد که بیش از ۷۰ درصد بازدیدکنندگانی که پس از مطالعه، سایت را ترک می کنند هرگز باز نمی گردند. این بدین معنی است که بیشترین تلاش ها و وقت گذاری های شما برای سایتتان به هدر می رود. آیا این باب میل شماست؟ 

 کاربران دائمی

 با استفاده از یک سرویس دهندۀ ارائه کنندۀ خدمات قانونی ایمیل مثل یکی از پلاگین های وردپرس به نام OptinMonster کاربران تان را ترغیب کنید تا دوباره به سایت شما سر بزنند. 

کارکرد این پلاگین چگونه است؟ 

 این پلاگین این امکان را به شما می دهد که حرکات موس و سرعت صفحه به صفحه شدن کاربر را در وبسایتتان ببینید. همچنین این قابلیت را دارد که یک پیام طرح ریزی شده درست در هر لحظه ای که کاربر قصد خروج از وبسایت را دارد به وی نشان دهد.

اگر شما یک وبسایت یا وبلاگی دارید که برایتان مهم است، پس باید کار با OptinMonster را آغاز کرده و ایمیل لیست خود را بسازید.

در طی ۱۰ سال گذشته، تعداد بسیاری از شبکه های اجتماعی را دیدم که آمدند و رفتند. اولی ها فرندفید، دیگ، مای اسپیس، پلارک و غیره و غیره بودند. تنها چیزی که برای همیشه نزد خود شما و در امنیت خواهد ماند، اعضای دنبال کنندۀ شما در ایمیل لیستتان هستند.

مطالب مرتبط: 

ایمیل مارکتینگ را دست کم نگیرید!

چگونه در وردپرس برای نظردهنده ایمیل تشکر بفرستیم؟

دیدگاه شما

( الزامي )نام :
(الزامي)ايميل

پشتیبانی : 7152821-0912 , 22338921-021
ContactUs Lastech Lastech in Google+ Lastech in Facebook lastech in Instagram lastech in Telegram
تمامی حقوق مادی و معنوی برای پویافناوران محفوظ میباشد و طبق ماده 12 قانون جرائم رایانه هرگونه کپی برداری ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.