خوش آمدید

کسب و کار شما دچار افت در سود دهی شده ؟

با پیشرفت علم و تکنولوژی ، داشتن یک وب سایت جهت پیشرفت و شناخته شدن بهتر کسب و کار شما ، در اکثر زمینه ها ضروری است.
همین حالا شروع کنید

ساخت وب سایت و مزایای داشتن وب سایت

مزایای ساخت وب سایت

 

ساخت وب سایت و کسب درآمد :

میزان سوددهی و درآمد سایت ها به نوع سایت و اهداف آن بستگی دارد ، البته میزان فعالیت صاحبان سایت ها و بروز رسانی و رسیدگی به آنها نیز عامل بسیار مهمی است . اما امروزه شرکت ها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق وب سایت فعالیت می کنند و عمده درآمد آنها از طریق سایت ها و مشتریان آنلاین است .

 

ساخت وب سایت و قابلیتهای جدید تبلیغاتی :

یک وب سایت صاحبان و مدیران آن شرکت وارد عرصه تجارت الکترونیک می شوند و امکان استفاده از روشهای مختلف در تجارت الکترونیک برای آنها فراهم می شود . از مهمترین این قابلیت ها میتوان به تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در موتورهای جستجوگرو تبلیغات کلیکی اشاره کرد .

 

ساخت وب سایت و فعالیت در تجارت جهانی :

امروزه یکی از راه های  فعالیت در خارج از مرز کشورها داشتن یک وب سایت چند زبانه است که می توان به راحتی تجارت خود را گسترش داد و به بیرون از مرزها برد و تقریبا هیچکس نمی تواند مدعی فعالیت خارج از مرزهای جغرافیایی شود در حالی که وب سایتی ندارد .

 

ساخت وب سایت و دسترس بودن آن در هر زمان :

مزایای داشتن وب سایت ، همواره محصولات ، اطلاعات و خدمات شرکت شما را در هر زمان و در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل در اختیار کاربران و مشتریان به آسانی قرار می دهد و آن ها اطلاعات مورد نیاز را در مورد شرکت بدست می آورند .

 

ساخت وب سایت و بازاریابی :

موتورهای جستجو مانند : بینگ ، گوگل ، یاهو ، … بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند فقط باید رباتهای جستجو آنها سایت شما را پیدا کنند و از آن پس زمانی که مشتریان به دنبال هر یک از خدمات و یا محصولات و یا اطلاعات ارائه شده در سایت شما باشند ، این موتورهای جستجو هستند که افراد را به سمت سایت شما هدایت می کنند . میزان بازدید کننده هدایت شده به سایت به پارامترهای زیادی وابسته است از جمله آنها بهینه سازی ساختار و محتوای سایت شما است که در همین سایت به آنها پرداخته شده اما در بدترین حالت چیزی در حدود ۵۰ نفر در روز توسط موتورهای جستجو به سایت شما هدایت می شوند .

 

ساخت وب سایت و اطلاع رسانی :

مزایای داشتن وب سایت ، قرار داشتن وب سایت در یک شرکت مانند داشتن یک کاتالوگ تبلیغاتی اما با مزایای فراوانتر نسبت به آن می باشد . یک کاتالوگ می تواند شامل متن و تصاویر برای معرفی خدمات باشد . یک وب سایت می تواند از متن ، تصاویر ، فیلم و حتی یک فایل صوتی و یا انیمیشن نیز تشکیل شود بنابراین امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد . برای طراحی ، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه بالایی دارد اما برای طراحی سایت و نگهداری آن فقط کافیست هزینه ای بسیار پایین پرداخت شود و هر زمان که بخواهیم می توانیم آن را ویرایش کنیم بدون هیچ هزینه جانبی و در طول زمان هزاران و یا میلیونها کاربر می توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند .

یک وب سایت معمولا شامل تعداد زیادی فایل می باشد که در تعدادی پرونده مرتب شده اند ، به همان صورت که شما فایل هایتان را در پرونده ها مختلفی روی کامپیوتر مرتب می کنید . صفحه اصلی یک سایت معمولا index.htm یا index.html یا default.html نام دارد . وقتی که یک آدرس وب ( یا اسم دامنه ) را در مرور گرتان تایپ می کنید ، مثلا www.lastech.ir ، برنامه مرورگر به سراغ اکانت میزبانی آن می رود که این دامنه به آن اشاره می کند ، و به دنبال یکی از این فایل های اصلی می گردد . فرضا اگر فایلی به نام index.html را در آن وب سایت پیدا کند ، این فایل را به صورت خودکار در مرور گر شما نمایش خواهد داد .

ساخت وب سایت
مراحل راه اندازی وب سایت برای ساخت وب سایت :

  1. انتخاب نام مناسب برای وب سایت
  2. ثبت دامنه ( نام وب سایت ) در اینترنت
  3. طراحی و گرافیک سایت
  4. خرید فضای مورد نیاز ( هاست )
  5. قراردادن نرم افزار وب سایت طراحی شده بر روی فضای خریداری شده و افتتاح وب سایت

 

ویژگیهای عمومی در نظر گرفته شده برای ساخت وب سایت چگونه است ؟

 

کارهایی که در طراحی ساخت وب سایت باید از آن خودداری کنید


نویسنده : / نوشته شده در تاریخ : ۲۷ دی ۱۳۹۴
پشتیبانی : 7152821-0912 , 22338921-021
ContactUs Lastech Lastech in Google+ Lastech in Facebook lastech in Instagram lastech in Telegram
تمامی حقوق مادی و معنوی برای پویافناوران محفوظ میباشد و طبق ماده 12 قانون جرائم رایانه هرگونه کپی برداری ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.